Tuzla Klima Bakım Servisi

tuzla klima bakım servisiTuzla Klima Bakım Servisi,Klima Bakımlarında en uygun fiyat garantisini sunan firmamız siz değerli tüketicilerimizin tüm marka ve model klimalarına bakım kampanyalarımızı sunmaktayız.

Tuzla Klima Servisi olarak Klimalarınızın bakımlarını ortam koşullarına bağlı olarak yılda 2 en az defa cihaz kullanılmaması halinde dahi tavsiye etmekteyiz.

Klimalar kış ve yaz aylarında yoğun çalışmaları ve ortam şartlarına bağlı olarak toz kütleleri oluşturmaktadır.Cihaz soğutma adımı kullanımınızda iç ünite evap grubunda çamurlaşma oluşarak iç ünite evap grubunu tıkamakla beraber tekrar,tekrar çalıştırmalar sonucunda bulunduğu ortama yoğun toz üflemektedir.Bu nedenle bulunduğumuz ortamda gözle görülmeyen tozları her nefes alışımızda yutmuş oluyoruz.

Klima bakımı bu esnada devreye girerek,klima bakımında önem artmaktadır.Bakımı yapılmayan cihazlar sağlığımızı olumsuz yönde etkilemektedir.Ve cihazın performansını arttırmaktadır klima bakımları ve önemi hakkında servisimizden detaylı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Tuzla Klima servisi ,Tuzla Deri sanayi ,Tuzla Organize sanayi bölgesi ile siz değerli müşterilerine Yaz-Kış aylarında Hızlı servis hizmeti ile 11 yıllık tecrübe ile sizlere daima güvenilir Klima servis ağını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir